Rafako bliskie kontraktu za 70 mln euro w Indonezji

przetarg indonezja

Konsorcjum z Rafako w składzie złożyło najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu na budowę dwóch bloków parowych opalanych węglem w Indonezji na wyspie Lombok. Wartość oferty Rafako to ok. 295 mln zł, tj. 35% wartości oferty konsorcjum.

- reklama -

Zarząd RAFAKO S.A. informuje, że powziął informację o wyborze przez PT. PLN (PERSERO), JALAN TRUNOJOYO BLOK M I/135, KEBAYORAN BARU, JAKARTA 12160, INDONESIA (Zamawiający) oferty konsorcjum – w skład którego wchodzi Spółka oraz firma PT. Rekayasa Industri jako Lider Konsorcjum ( Konsorcjum ) – jako najkorzystniejszej w postępowaniu przetargowym w przedmiocie Budowa dwóch bloków parowych opalanych węglem w Indonezji na wyspie Lombok (2×50 MW) .

Wartość oferty Spółki to 70.290.000,00 EUR (tj. około 295.000.000,00 PLN) netto co stanowi około 35% wartości oferty Konsorcjum. Termin realizacji 39 miesięcy. Elementem oferty był pakiet finansowania Zamawiającego, który został przygotowany w oparciu o podmioty z Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Bank Gospodarstwa Krajowego).

Wobec powyższego Spółka w składzie Konsorcjum rozpocznie rozmowy dotyczące ustalenia zapisów umowy na realizację ww. inwestycji, nie wcześniej niż po upływie 3 dniowego okresu przeznaczonego na składanie protestów.

Ze względów na możliwość składania protestów przez innych uczestników przetargu, Spółka nie posiada informacji o tym, czy i kiedy zostanie zawarta umowa na realizację ww. inwestycji, przy czym w przypadku zawarcia stosownej umowy Spółka poinformuje o tym raportem bieżącym.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here