XVIII Dożynki Województwa Śląskiego w Tworkowie dzień pierwszy [ZDJĘCIA]

1

Gmina Krzyżanowice jest gospodarzem tegorocznych XVIII Dożynek Województwa Śląskiego. Uroczystości odbywają się w sołectwie Tworków przy ruinach zamku. Świętowanie rozpoczęto już w sobotę 26 sierpnia.

- reklama -

Na ten dzień zaplanowano program zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Imprezę rozpoczęły występy dzieci z miejscowego przedszkola, następnie zaśpiewali utalentowani młodzi wokaliści z Tworkowa – Justyna Bulenda, Sandra Czuraj i Michał Stuchły. Dla dzieci wystąpił Don Carlos z magicznym show, występ z zainteresowaniem obejrzeli też dorośli.

Kolejnym punktem programu był koncert orkiestr: Orkiestry Dętej Gminy Krzyżanowice i Orkiestry Dętej partnerskiej gminy Seesaupt w Bawarii.

Atrakcją sobotniego wieczoru był występ Mirosława Szołtyska, jednego z najpopularniejszych śląskich piosenkarzy, wraz z zespołem Wesołe Trio. Widzowie mieli okazję usłyszeć dużo dobrej muzyki oraz humoru utrzymanego w typowo śląskim klimacie. Publiczność bawiła się wspaniale śpiewając wspólnie z artystą znane wszystkim przeboje.

publ. /ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. łasuch

    Tyn kołocz! Mniam,mniam!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here