Nędza: Zespół Szkolno-Gimnazjalny z Krajową Odznaką Jakości

Szkoła Nędza

Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań.

- reklama -

Krajowa Odznaka Jakości przyznawana przez National Support Service eTwinning to wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom.

Szkoła Nędza

Szkoła w Nędzy wakacje kończy miłą informacją dotyczącą realizowanego projektu literackiego pt. „Stworzeni z wyobraźni”. Brały w nim udział gimnazjalistki: Wiktoria Achtelik, Julia Białek oraz Natalia Pielczyk.

W ciągu minionego roku szkolnego młodzi ludzie z dziesięciu różnych szkół tworzyli wspólnie dziesięć powieści. Gimnazjaliści wymieniali się rozdziałami, które odwoływały się do obrazków rzuconych kości Story Cubes.

– Cieszymy się, że Zespół Szkolno–Gimnazjalny w Nędzy został doceniony przez National Support Service eTwinning i uhonorowany Krajową Odznaką Jakości – mówi nauczycielka Wanda Rutko.

Celem przyznawania odznaki jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom.

Dla szkoły wyróżnienie to publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Fot. UG Nędza

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here