21-latek miał przy sobie gram marihuany. Może posiedzieć nawet 3 lata

Raciborscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego, który przy sobie posiadał ponad jeden gram marihuany. Do zatrzymania mężczyzny doszło 28 sierpnia przed północą przy ulicy Leśmiana.

- reklama -

Mundurowi podczas patrolu zauważyli zaparkowanego opla, w którym znajdowały się cztery osoby. Ze względu na późną porę postanowili sprawdzić kto znajduje się w pojeździe. Na widok stróży prawa jeden z mężczyzn zaczął zachowywać się nerwowo co wzbudziło u policjantów podejrzenie, że posiada on przy sobie substancje zabronione. I tym razem czujny nos nie zawiódł. Gdyż młody mężczyzna dobrowolnie wydał woreczek z zawartością ponad jednego grama marihuany. Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego związanego z posiadaniem narkotyków. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu teraz grozi mu nawet 3 lata pobytu w więzieniu.

/ps/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Psy Haha nosem wyczuli brawo barany Hahaha na trzy lata za nic masakra to lekarstwo dawno powinno być legalne a Ty policjancie skoro chcesz jeszcze troche człowieczeństwa uchować w sobie byś na takie coś przymknął oczy a nie bo prawo jest prawe prawo wymyślone przez bandę skorumpowanych złodzieju jest gownem nie prawem porazka

  2. Tragedia, co za zacofany kraj… Szkoda słów, jeszcze się chwalą jacy to czujni byli. Szkoda że coraz więcej takich antyludzkich zachowań mamy w naszym kraju….

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here