21-latek miał przy sobie gram marihuany. Może posiedzieć nawet 3 lata

5

Raciborscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego, który przy sobie posiadał ponad jeden gram marihuany. Do zatrzymania mężczyzny doszło 28 sierpnia przed północą przy ulicy Leśmiana.

- reklama -

Mundurowi podczas patrolu zauważyli zaparkowanego opla, w którym znajdowały się cztery osoby. Ze względu na późną porę postanowili sprawdzić kto znajduje się w pojeździe. Na widok stróży prawa jeden z mężczyzn zaczął zachowywać się nerwowo co wzbudziło u policjantów podejrzenie, że posiada on przy sobie substancje zabronione. I tym razem czujny nos nie zawiódł. Gdyż młody mężczyzna dobrowolnie wydał woreczek z zawartością ponad jednego grama marihuany. Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego związanego z posiadaniem narkotyków. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu teraz grozi mu nawet 3 lata pobytu w więzieniu.

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. Sly

  Psy Haha nosem wyczuli brawo barany Hahaha na trzy lata za nic masakra to lekarstwo dawno powinno być legalne a Ty policjancie skoro chcesz jeszcze troche człowieczeństwa uchować w sobie byś na takie coś przymknął oczy a nie bo prawo jest prawe prawo wymyślone przez bandę skorumpowanych złodzieju jest gownem nie prawem porazka

 2. Merkel

  Ręce opadają..
  Ciemnogród ..

 3. Anonim

  Gwałcicieli łapcie a nie młodych..

 4. yyu

  Tragedia, co za zacofany kraj… Szkoda słów, jeszcze się chwalą jacy to czujni byli. Szkoda że coraz więcej takich antyludzkich zachowań mamy w naszym kraju….

 5. To tylko ja

  NCIS Racibórz ? Brawa za nos hehehehelmans

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here