Jolanta Wilczek z Raciborza w finale The Look of The Year

Jolanta Wilczek
Jolanta Wilczek

Wśród 20 uczestników jednego z najbardziej prestiżowych konkursów modelingowych na świecie jest raciborzanka. Trwa głosowanie sms-owe. 

- reklama -

Gala finałowa konkursu The Look of The Year odbędzie się 8 września w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. – Podczas finału w Łodzi na wybiegu zobaczymy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych – zapowiadają organizatorzy. Wśród nich jest raciborzanka Jolanta Wilczek.

Jolanta Wilczek jest studentką Uniwersytetu Opolskiego. – Swój wolny czas spędzam aktywnie. Uwielbiam podróżować, a najbardziej poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Moją pasją jest taniec dlatego też przez 9 lat należałam do grupy tanecznej. Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… myślę, że konkurs ten daje możliwości nabrania nowych doświadczeń. Idealna modelka to… osoba, która ma odpowiednie wymiary oraz nietypową urodę. Jest to osoba ambitna, potrafiąca radzić sobie w różnych sytuacjach, otwarta, pewna siebie i odporna na krytykę – mówi o sobie (źródło: http://www.thelookoftheyear.pl). Żeby zagłosować na raciborzankę należy wysłać sms o treści LOOK.17 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms).

Jolanta Wilczek

Zwycięzcy polskiej edycji będą reprezentować Polskę w światowym konkursie The Look of The Year we Włoszech.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt – źródło: http://www.thelookoftheyear.pl

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here