Samochód Google jeździ po Raciborzu

0
auto google
auto google

Pojawienie się charakterystycznego pojazdu z kamerą na dachu może oznaczać tylko jedno – że wkrótce na Google Street View pojawią się aktualne zdjęcia Raciborza.

- reklama -

Pojazd to charakterystyczny Opel Astra z zielonymi drzwiami z logo Google Maps i motywami map dominującymi na całym nadwoziu, z zamocowaną na dachu kulą z obiektywami. Street View jest jedną z najlepszych internetowych funkcji oferowanych przez Google. Pozwala dokładnie prześledzić trasę, jaką mamy do pokonania, poznać punkty orientacyjne. Dzięki niemu można też wirtualnie zwiedzać odległe zakątki świata.

Pierwsze zdjęcia na potrzeby Street View zrobiono w Polsce w 2011 roku. Aktualizowano je w 2014 roku. Minęły kolejne trzy lata, więc czas na kolejną aktualizację. Dzięki temu przejazdowi mapy mają zyskać nową jakość, a zdjęcia będą oddawać stan faktyczny. Jak zwykle numery rejestracyjne pojazdów i twarze przypadkowych przechodniów mają być zamazane. Tuż przed godziną 14.00 auto przejeżdżało obok naszej redakcji na ul. Klasztornej.

/ps/

fot. icelandnews.is

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here