Raciborska biblioteka zaprasza do udziału w konkursach wiedzy

0
konkurs wiedzy biblioteka raciborz
Jesienne konkursy wiedzy w raciborskiej bibliotece.

„Ręka mistrza” Kinga i „Magiczne drzewo” Maleszki oraz najbardziej znane powieści Hanny Ożogowskiej będą tematem jesiennych konkursów wiedzy.

W najbliższym czasie Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zorganizuje trzy konkursy wiedzy: o książkach „Ręka mistrza” Kinga i „Magiczne drzewo” Maleszki oraz najbardziej znanych powieściach Hanny Ożogowskiej.

- reklama -

„Ręka mistrza” Stephena Kinga
Pytania konkursowe będą dotyczyły książki „Ręka mistrza”. Zgłoszenia przyjmowane w filiach i oddziałach biblioteki do 18 września 2017 r. Konkurs odbędzie się 21 września 2017 r. o godz. 16:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

„Magiczne drzewo” Andrzeja Maleszki
Pytania konkursowe pochodzić będą z trzech pierwszych tomów serii „Magiczne drzewo” Andrzeja Maleszki: „Czerwone krzesło”, „Tajemnica Mostu” i „Olbrzym”. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 13 października 2017 r. Konkurs odbędzie się 17 października 2017 r. o godz. 16:00 w Eurece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Raciborzu, ul. Kasprowicza 12.

Hanna Ożogowska – rodzinny konkurs wiedzy
Pytania konkursowe pochodzić będą z książek „Dziewczyna i chłopak” i „Ucho od śledzia” Hanny Ożogowskiej. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 18 października 2017 r. Konkurs odbędzie się 21 października 2017 r. o godz. 10:00 w EURECE – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 12.

Regulaminy konkursów dostępne na stronie internetowej biblioteki www.biblrac.pl

oprac. /kp/

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here