Raciborscy policjanci odnaleźli 77-letniego zaginionego

Raciborscy policjanci odnaleźli 77-letniego zaginionego
Raciborscy policjanci odnaleźli 77-letniego zaginionego

Policjanci z prewencji w niedzielne popołudnie po niespełna godzinnych poszukiwaniach, odnaleźli 77-letniego mieszkańca Kuźni Raciborskiej. Zmęczonego, wyziębionego i przemoczonego mężczyznę, znaleźli w kompleksie leśnym w rejonie ulicy Berechowskiej. Senior cały i zdrowy został przekazany pod opiekę swoich bliskich.

- reklama -

W niedziele około 17:30, dyżurny raciborskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. 77-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego wyszedł na grzyby około 14.00 i długo nie wracał do domu. Z uwagi na wiek i kilkugodzinną nieobecność 77-latka zaniepokojona rodzina poinformowała policję. Sytuacja była poważna i istniało zagrożenie dla jego zdrowia, a nawet życia.

Dyżurny podał komunikat do wszystkich patroli. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Po niespełna jednogodzinnych poszukiwaniach policjanci z wydziału prewencji poinformowali dyżurnego o odnalezieniu zaginionego, w kompleksie leśnym w rejonie ulicy Berechowskiej. Mężczyzna podczas zbierania grzybów stracił orientację i nie umiał powrócić do domu. Był zmęczony, wyziębiony i przemoczony. Mundurowi zaopiekowali się 77-latkiem, a następnie całego i zdrowego przekazali pod opiekę jego bliskim.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here