Etno-jazzowy Etnos Ensemble wystąpił dla biznesmenów [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Grupa czterech zaprzyjaźnionych instrumentalistów z Katowic dała swój koncert podczas II Forum Gospodarczego w Raciborzu.

Na zakończenie święta biznesu, jak wielokrotnie nazywano dzień w którym odbyło się Forum Gospodarcze oraz Gala Filary Ziemi Raciborskiej, miał miejsce ciekawy koncert.
Świeżość, energia, szczerość przekazu i wyraziste brzmienie tradycji – tak można próbować opisać muzykę zespołu Etnos Ensemble. Styl, w którym tworzą muzycy, jest indywidualny i oryginalny, i trudno określić go jako jeden gatunek. Najczęściej w muzyce grupy można usłyszeć wpływy tradycyjnej muzyki bałkańskiej, polskiej, klezmerskiej z elementami jazzu. Katowicki zespół tworzą: Bartosz Pacan (klarnet), Konrad Merta (akordeon), Piotr Gach (wiolonczela), Łukasz Mazanek (kontrabas).

- reklama -

Wyjątkowy, energetyczny koktajl muzycznych gatunków, w połączeniu z wirtuozerią członków grupy, tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas koncertów i pozostawiają niezapomniane wrażenia. Nie inaczej było również podczas II Forum Gospodarczego w Raciborzu.

/i/

- reklama -

5 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here