Dubel projektu 4Biegi Racibórz – co jeszcze w ten weekend?

Bieg sport zdrowie
Bieg

Dubel projektu 4Biegi Racibórz, Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości w Raciborzu, Bieg Niepodległości w Kuźni Raciborskiej czy Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w Arenie Rafako – zobacz, co jeszcze wydarzy się w ten weekend.

11 listopada o godz. 11:11 na ul. Grzonki w Raciborzu rozpocznie się dodatkowy bieg w ramach projektu 4Biegi Racibórz. Trasa będzie liczyła ok. 6 km i będzie wiodła poprzez żwirownię w dzielnicy Ostróg.

- reklama -

Projekt 4Biegi był jedną z propozycji uczczenia obchodów jubileuszu 800-lecia przyznania praw miejskich Raciborzowi. Łączył w sobie cztery najważniejsze raciborskie biegi: Bieg Nadodrzański, Twardziela, Bieg bez Granic i III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Po każdych ukończonych zawodach uczestnik otrzymywał część medalu przedstawiającą charakterystyczne miejsca w mieście. Złożony w całość stanowi unikatową pamiątkę z Raciborza. Organizatorzy mają świadomość, że nie wszystkim udało się skompletować krążek, więc postanowili zorganizować dubel. – Każdy, kto ukończy wymagany dystans, otrzyma 1 zewnętrzną część medalu projektu 4Biegi. Okrągła, którą można było zdobyć startując w półmaratonie, jest już niedostępna – tłumaczy Tomasz Bieliński z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Opłata startowa w dniu zawodów będzie wynosić 40 zł (płatna tylko gotówką). Biuro Zawodów znajdować się będzie przy ul. Grzonki. Czynne będzie w godz. 8:30-10:30.

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here