Salon Recman świętuje 5. urodziny. Wygraj perfumy lub elegancki krawat

5 listopada, marka Recman obchodziła piątą rocznicę otwarcia salonu w Raciborzu. W związku z tym organizuje konkurs.

Z okazji piątej rocznicy otwarcia salonu marki Recman w Raciborzu, która wypadła 5 listopada, na wszystkich tych, którzy tego dnia odwiedzili salon mieszczący się przy ul. Długiej 14, czekała niespodzianka – mogli skorzystać ze zniżki -20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie.

- reklama -

To jednak nie koniec świętowania i niespodzianek. Specjalnie dla naszych Czytelników wspólnie z recman.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Dowiedz się więcej, klikając w link: https://plusydlabiznesu.pl/Salon-Recman-%C5%9Bwi%C4%99tuje-5.-urodziny.-Wygraj-perfumy-lub-elegancki-krawat,n306.html

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman, to polska marka, z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.
Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.

oprac. /AP/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here