Dobry humor i zdrowa aktywność, czyli jesień z Akademią Fitness

Akademia Fitness Racibórz
Dobry humor i zdrowa aktywność, czyli jesień z Akademią Fitness

Akademia Fitness to nie tylko ćwiczenia i treningi, ale również możliwość odreagowania stresów oraz ucieczka od szarej rzeczywistości.

- reklama -

 

Artykuł sponsorowany

Jesień to czas, kiedy po słonecznych wakacjach, musimy wrócić do codziennych obowiązków i zajęć. Nadejście jesieni w mniejszym lub większym stopniu na sporą liczbę ludzi działa przygnębiająco. Mniej słońca, coraz krótsze dni, długie i ponure wieczory oraz obumierająca przyroda niestety nikogo nie wprawiają w dobry nastrój. Jeśli podczas jesiennych, pochmurnych dni chcesz poprawić sobie humor i zrobić coś dobrego dla swojego organizmu to zapraszamy do Akademii Fitness.

Jest to miejsce dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu, pragną wprowadzić zdrowe nawyki, zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kondycję i wydolność organizmu, a przy tym wszystkim spędzić miło czas w dobrym towarzystwie. Dzięki dużej różnorodności zajęć, w Akademii Fitness każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od osób młodych, po seniorów, jak i kobiety w ciąży, a także świeżo upieczone mamy ze swoimi malutkimi pociechami.

Akademia Fitness pomaga kształtować dobre nawyki, uczy, że ruch to zdrowie i że warto prowadzić aktywny tryb życia, bo nie tylko pomoże nam to stracić uciążliwe kilogramy, ale przede wszystkim poczujemy się dzięki temu lepiej. Akademia oferuje wachlarz różnych możliwości aktywnego spędzania czasu. Oprócz utraty wagi, wysmuklenia i wyrzeźbienia ciała, Akademia zapewnia dobrą zabawę, zaangażowanie instruktorów oraz ciepłą i domową atmosferę. W naszym klubie każdy czuje się jak u siebie w domu. Co nas wyróżnia spośród innych klubów fitness? Przede wszystkim to, że dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Charakteryzuje nas również to, że posiadamy 3 sale do ćwiczeń w 2 różnych lokalizacjach, mamy bogatą ofertę karnetów – oferujemy zarówno karnety Open, jak i karnety ilościowe (4/8/12 wejść) oraz ogromną różnorodność zajęć grupowych – każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Organizujemy również imprezy okolicznościowe umożliwiające klientom miłe spędzenie czasu również poza salą do ćwiczeń i integracyjne wyjazdy z klientami. W naszej ofercie znajdziesz również cykliczne programy motywacyjne, dla osób które chcą zrzucić uciążliwe kilogramy – Noworoczne Postanowienia, Sylwestrowe Odliczanie, specyficzne zajęcia – Pilates w ciąży, Pilates Baby, TRX, a także możliwość zakupienia w klubie zdrowej przekąski.

W naszym klubie stawiamy na wszechobecny uśmiech, domową atmosferę i serdeczność. Pierwsze zajęcia są darmowe, a więc nie czekaj dłużej i zapisz się już dziś. Pamiętaj! Z Akademią Fitness żadna jesienna chandra Ci nie grozi.

Akademia Fitness

47-400 Racibórz
ul. Ocicka 4
tel. 788868656

47-400 Racibórz
ul. Zamkowa 4
tel. 502833558

www.akademia-fitness.eu
www.facebook.com/akademiafitness/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here