„Maluchy w krainie dźwięku” powracają do RCK

RCK, Racibórz: Maluchy w krainie dźwięku

Na pierwszy w nowym sezonie koncert z cyklu „Maluchy w krainie dźwięku” Raciborskie Centrum Kultury zaprasza 26 listopada.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty dla najmłodszych (niemowląt, maluszków i przedszkolaków), które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Spotkania prowadzone są według teorii amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

- reklama -

W trakcie listopadowego koncertu, maluchy wyruszą w zaskakującą różnorodnymi klimatami i rytmami muzyczną podróż do Włoch i Hiszpanii. W urozmaiconej zabawą podróży towarzyszyć im będą muzycy filharmonii i orkiestr oraz doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś.

Dla najmłodszych przygotowano atrakcyjny program muzyczny i inspirowane nim zabawy. Uczestnicy spotkania, wspólnie z muzykami, usiądą na kolorowych materacach, kocykach i poduchach.

Czas trwania koncertu dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie jest okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Pierwszy koncert z cyklu odbędzie się 26 listopada, o godz. 15:30 w RCK RDK przy ul. Chopina 21. Bilety na wydarzenie do nabycia są w cenie 25 zł od osoby dorosłej i 15 zł od dziecka. Honorowane są raciborskie karty „SENIOR 60+” i „Rodzina+”.

publ. /k/
Fot. Raciborskie Centrum Kultury

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here