Co ciekawego w bibliotece? Filie zapraszają na wydarzenia

Racibórz: Różnorodna oferta kulturalna filii bibliotecznych

Wesoła zabawa w Klubie Malucha, prelekcja „Życie codzienne w przedwojennej Polsce” czy praktyczne porady dotyczące jesiennych przetworów – dla każdego coś innego.

Wesołe wierszyki, zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, a przede wszystkim – kreatywny rozwój dziecka, miło spędzony czas z książką i pierwszy kontakt z biblioteką… to wszystko w Klubie Malucha na Ostrogu (Filia nr 2, ul. Bielska 12) już jutro, tj. 15 listopada o godz. 9:00. Na bezpłatne zajęcia animacyjne organizatorzy zapraszają rodziców, opiekunów, babcie i dziadków wraz ze swoimi pociechami w wieku od 1,5 do 3 lat. Listopadowe spotkanie odbywać się będzie pod nazwą „Jadą, jadą misie”.

- reklama -

Racibórz, Klub Malucha: Jadą, jadą misie

O radości z odzyskanej niepodległości, zmianach cywilizacyjnych i obyczajowych, o życiu towarzyskim w przedwojennej Polsce oraz o sukcesach i porażkach w drodze do nowoczesnej Europy w Filii nr 3 w Ocicach (ul. Tuwima 1) posłuchać można będzie już 16 listopada. Prelekcja połączona ze spotkaniem członków Koła Emerytów w Ocicach rozpocznie się o godz. 16:30.

Racibórz: Prelekcja "Życie codzienne w przedwojennej Polsce"

Na „Popołudnie z książką i nie tylko: Jesienne przetwory” 17 listopada zaprasza Filia nr 9 w Brzeziu (ul. Myśliwca 9). Chcesz się zdrowo odżywiać? Lubisz domowe przetwory? Biblioteka zaprasza na spotkanie, na którym wymienisz się doświadczeniem, spróbujesz jesiennych przysmaków i wypożyczysz tematyczną książkę. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16:30.

Biblioteka Racibórz: Jesienne przetwory

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here