Udany weekend tancerzy KTT Rewia Racibórz [ZDJĘCIA]

KTT Rewia Racibórz.
KTT Rewia Racibórz.

Pary taneczne klubu działającego przy MDK w Raciborzu startowały w dwóch Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego w Mysłowicach i w Gogolinie.

W miniony weekend pary taneczne KTT Rewia działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu startowały w dwóch Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego w Mysłowicach i w Gogolinie.

- reklama -

11 listopada odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS w Mysłowicach. Pierwsze miejsce i PREMIUM w tańcach latynoamerykańskich w kategorii powyżej 16 lat, klasa D zajęła para Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko. Patryk Bawoł i Wiktoria Ściborska zajęli trzecie miejsce w kombinacji sześciu tańców w kategorii 12-13 lat, klasa G. Również para Kacper Powroźnik i Anna Pason była trzecia w kombinacji sześciu tańców w kategorii 12-13 lat, klasa G. Natomiast Kacper Sypniewski i Wiktoria Bogdziewicz ukończyli turniej na siódmym miejscu w kombinacji sześciu tańców w kategorii 14-15 lat, klasa F. Nauczycielem tancerzy jest Wioletta Cabaj.

W dniach 11-12 listopada młodzi tancerze z KTT Rewia wzięli również udział w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę Jakub Ściborski i Emilia Kojtek zdobyli pierwsze miejsce i PREMIUM w kombinacji czterech tańców w kategorii 8-9 lat, klasa H, a Patryk Ternka i Natalia Siwoń pierwsze miejsce i PREMIUM w kombinacji czterech tańców w kategorii 10-11 lat, klasa H. Młodzi tancerze ćwiczą pod okiem Reginy Bernat.

fot. FB KTT Rewia Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here