Czarny Piątek w Galerii Młyńskiej

Czarny Piątek w Galerii Młyńskiej

Tegoroczny Black Friday, czyli inaczej Czarny Piątek, przypada na 24 listopada. To właśnie wtedy odbywa się wielka wyprzedaż wszelkiego rodzaju towarów.

- reklama -

 

Artykuł sponsorowany

– „Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe obniżki dostępne w sklepach w ciągu roku. W Galerii Młyńskiej, w tym dniu dla klientów przygotowaliśmy dodatkowe niespodzianki, które sprawią, że zakupy będą jeszcze przyjemniejsze. Przede wszystkim będzie można skorzystać z porad kosmetycznych, za zakupy otrzymać prezenty w postaci kremów do rak i maseczek, a nawet odebrać vouchery na usługi kosmetyczne o wartości 100 złotych. Ze szczegółami ofert będzie się można zapoznać na stronie internetowej Galerii oraz na plakatach.” –  informuje Bogdan Jasiewicz, Marketing Manager Galerii Młyńskiej. Tegoroczny Black Friday, czyli inaczej Czarny Piątek, przypada na 24 listopada. To właśnie wtedy odbywa się wielka wyprzedaż wszelkiego rodzaju towarów.

Otwarta w maju 2008 i zarządzana przez CREAM Galeria Młyńska jest najnowocześniejszym obiektem handlowym zlokalizowanym w centrum Raciborza. Klienci galerii mogą wybierać z oferty najlepszych marek odzieżowych m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp i House, Big Star mieszczących się na 3 kondygnacjach.

 

Galeria Młyńska

ul. Mickiewicza 12

47-400 Racibórz

[email protected]

www.galeria-mlynska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – sobota: 9:00-21:00

Niedziela: 10:00-20:00

 

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj