Komisariat Policji w Krzyżanowicach ma nowego komendanta

0
Policja: Nowy komendant w Krzyżanowicach

Uroczystość objęcia stanowiska Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżanowicach przez podkom. Piotra Wądołowskiego odbyła się w piątek, tj. 1 grudnia.

Rozkazem personalnym nr 642/17 z 15 listopada 2017 roku podkom. Piotr Wądołowski został powołany przez Komendanta Powiatowego policji w Raciborzu insp. Łukasza Krebsa na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżanowicach. Nowe stanowisko funkcjonariusz objął 1 grudnia 2017 roku. W obecności władz samorządowych Gminy Krzyżanowice, Burmistrza miasta Krzanowice, a także funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji, wprowadzenia nowego Komendanta dokonał Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu mł. insp. Krzysztof Żołądek.

- reklama -

Podkomisarz Piotr Wądołowski w Policji służy już od ponad 19 lat. Ostatnie zajmowane przez niego stanowisko to Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżanowicach. Funkcjonariusze z raciborskiej Komendy Powiatowej Policji gratulują policjantowi objęcia nowego stanowiska i życzą mu wielu zawodowych sukcesów.

Policja Krzyżanowice: Nowy komendant. Podkomisarz Piotr Wądołowski

publ. /k/
Fot. KPP Racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here