Poznaj swojego dzielnicowego

„Dzielnicowy bliżej nas”
„Dzielnicowy bliżej nas”

Dzielnicowi z raciborskiej komendy biorą udział w realizacji założeń programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy z nich obsługuje przypisany mu rejon służbowy.

- reklama -

 

Na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu pełni służbę ogółem 21 dzielnicowych, z czego trzech na terenie Komisariatu Policji w Krzyżanowicach oraz kolejnych czterech dzielnicowych na terenie Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej.

Dzielnicowi z raciborskiej komendy biorą aktywny udział w realizacji założeń programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy z nich obsługuje przypisany mu rejon służbowy. Szczegółowe informacje na temat dzielnicowych, danych kontaktowych oraz podlegających im poszczególnych rejonów służbowych można znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, w zakładce INFORMACJE – Twój dzielnicowy.

– Swojego dzielnicowego możecie Państwo znaleźć dzięki aplikacji „Moja komenda” umożliwiającej wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline – wyjaśnia Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

Dzielnicowi:

http://www.raciborz.slaska.policja.gov.pl/k20/informacje/twoj-dzielnicowy/52936,Twoj-dzielnicowy.html

Fot. KPP w Raciborzu

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here