Słowa są ważne. Wykład Piotra Buckiego w Raciborskiej Piwnicy

piot bucki raciborska piwnica
Piotr Bucki.

Wykład Piotra Buckiego będzie nosił tytuł „Irma czy Ivan, czyli jak projektować komunikację, nazywać huragany i dostać Nobla”.

14 grudnia w godz. 18:00-20:00 w pubie Raciborska Piwnica odbędzie się wykład Piotra Buckiego pt. „Irma czy Ivan, czyli jak projektować komunikację, nazywać huragany i dostać Nobla”.

- reklama -

– O czym będzie wykład? O tym, że słowa są ważne. Możesz się nauczyć je lepiej projektować. Tak by w naturalny sposób „włamywać się” do mózgów, stosując znane dzięki psychologii poznawczej praktyki. Obojętnie czy korzystasz z komunikacji w biznesie czy tylko w życiu, nauczysz się, jak to robić lepiej. Przy okazji dowiesz się też, czy inni trenerzy komunikacji nie plotą czasem bzdur, dlaczego huragan Irma nie powinien nazywać się Irma i za co Thaler dostał Nobla – zachęcają organizatorzy.

Piotr Bucki – od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Autor książki „Porozmawiajmy o komunikacji”. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Zwycięzca konferencji I Love MKT. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.

Wejściówki do pobrania na stronie irmaczyivan.evenea.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here