Stacja naukowa dla dzieci na raciborskiej plaży? Magistrat zachęca do głosowania

Racibórz dołączył do programu edukacyjnego pod nazwą
Racibórz dołączył do programu edukacyjnego pod nazwą "Powietrze bez śmieci"

Miasto Racibórz dołączyło do programu edukacyjnego pod nazwą „Powietrze bez śmieci” Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Do wygrania 5 zabawowych stacji naukowych.

- reklama -

 

Racibórz weźmie udział w konkursie ekologicznym organizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza pod nazwą „Powietrze bez śmieci”. – Konkurs ma charakter przede wszystkim edukacyjny. Dzięki niemu najmłodsi będą mogli uczyć się o zanieczyszczeniu powietrza, zwłaszcza o groźnym zjawisku niskiej emisji. Wyedukowani najmłodsi w przyszłości na pewno będą bardzo uważać na to, jakimi surowcami palą w piecach i w jaki sposób postępować, by ograniczyć wpływ procesu spalania na stan zanieczyszczenia powietrza – podkreśla raciborski magistrat.

Do wygrania 5 zabawowych stacji naukowych. – Na lokalizację ewentualnej nagrody wyznaczyliśmy nasze bulwary, by dzieci mogły się nie tylko bawić, ale także uczyć. Głosowanie rozpocznie się już 24 stycznia. Dzieciaki mogą dostać od was wspaniały prezent! – zachęcają urzędnicy do udziału. Wkrótce więcej informacji o zasadach głosowania.

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here