Styczniowe premiery w Kinie Helios. Wygraj wejściówki

„Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Studniówka”, „Naznaczony: Ostatni klucz” i „Fernando” – te filmy będzie można zobaczyć od 5 stycznia w Kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na styczniowe premiery. „Gotowi na wszystko. Exterminator” to pełna humoru przewrotna opowieść o współczesnych mężczyznach i marzeniach młodości. W sprzedaży również bilety na premierowe seanse filmu „Studniówka” i „Naznaczony: Ostatni klucz”. Dla najmłodszych znakomita animacja „Fernando” – o przyjacielskim młodym byczku, który przez pomyłkę zostaje zwerbowany do walk na arenie. Premiery filmów – 5 stycznia.

- reklama -

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na wybraną premierę w dniach 6-7 stycznia. Aby je zdobyć, należy wymienić trzech aktorów, którzy grają w filmie „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Odpowiedzi należy wysłać do piątku 5 stycznia do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Premiery”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here