Who Is The Killer II w RCK

0
breakdance
Breakdance.

Turniej będzie miał na celu wyłonienie najlepszego b-boya bądź lub b-girl, czyli osoby tańczącej breakdance.

3 lutego w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się druga edycja wydarzenia pod nazwą Who Is The Killer, które ma na celu wyłonienie najlepszego b-boya bądź b-girl. Podczas turnieju rywalizacja odbędzie się w systemie pucharowym w formie walk 1 vs 1. Tak jak poprzednio zwycięzca otrzyma kwotę, która zostanie zebrana z wejściówek na wydarzenie za 10 zł. Podczas pierwszej edycji było to 1320 zł, które powędrowały do b-boy’a Alexa reprezentującego m.in. Bielskill, SMS Crew oraz Hip Hop Spot.

- reklama -

Za gramofonami znajdzie się DJ FIM – pasjonat i kolekcjoner muzyki. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem tanecznym. Za konsolą świetnie odnajduje się na zawodach bboyowych, hiphopowych i pokrewnych, natomiast w klubach łączy wiele różnych stylów muzycznych takich jak funk, soul, rap, r’n’b, breaks, drum’n’bass, pop, electro-swing, disco. Całość mocno wysycona jest groovem i podkreślona niebagatelnym warsztatem djskim. FIM zagra również podczas after party, które odbędzie się na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata.

Prowadzącymi MC’s – czyli osobami, które złapią za mikrofon, aby przeprowadzić uczestników przez całe wydarzenie, jednocześnie zagrzewając wszystkich do stworzenia wspaniałego hip-hopowego klimatu – są reprezentanci Beat KillaZ, czyli Pirzam & Budzik. Ten mocny, sprawdzony duet na mikrofonie jest już znany z prowadzenia pierwszej edycji WITK oraz Killerów Dwóch. Budzik to reprezentant ekipy Beat Killaz i organizator-pomysłodawca Who Is The Killer & Killerów 2. Pirzam to reprezentant Beat Killaz, b-boy prowadzący i organizujący cykl imprez Who Is The Killer I & Killerów 2, lokalny MC, mistrz operowania mikrofonem.

Podczas Who Is The Killer II sędziami będą: b-boy Zawisza – Bielskill Crew (Bielsko-Biała), b-boy Sapa – BREAKNUTS Crew i b-boy Decó – Stylowa Spółka Społem.

Zgłoszenia za pomocą formularza na stronie www.witk.pl/zgloszenia-break-dance-racib%C3%B3rz.html, gdzie można znaleźć także więcej informacji o turnieju.

who is the killer

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here