
Drużyna PRD Kűhn zakończyła edycję z kompletem zwycięstw.
Rozpoczął się 13. tydzień rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej. Świeżo upieczony mistrz I ligi, PRD Kűhn, zapisał na swoim koncie kolejne zwycięstwo. Wygrywając 7:4 z Cukiernią Gianni, okazał się niepokonany w tej edycji. W drugim meczu trzy punkty zdobył Galactik Football, pokonując 6:2 Limfo-Med.
Cukiernia Gianni – PRD Kűhn 4:7 (2:4)
Bramki: Mateusz Kocot 3, Tomasz Czerny – Bartłomiej Sikorski 2, Marcin Pawłowski 2, Adam Turkiewicz, Łukasz Reinhard, Paweł Polak
Żółta kartka: Marcin Pawłowski (PRD Kűhn)
Zawodnik meczu: Marcin Pawłowski (PRD Kűhn)
Limfo-Med – Galactik Football 2:6 (1:1)
Bramki: Paweł Karczewski, Bartosz Winkler – Michał Rycka 3, Rafał Chałupiński 2, Mateusz Trzeciak
Żółta kartka: Michał Zieliński (Limfo-Med)
Zawodnik meczu: Michał Rycka (Galactik Football)
Sobota 27.01.2018
17:00 Auto Części Derkowski – NTS Wypożyczalnia Samochodów IIIA
18:00 Borussia Adamowice – SRC Żuczki IIIB
19:00 LSM Sport Sklep Sportowy Wodzisław Śląski – Young Boys II
Niedziela 28.01.2018
16:00 Bruks Team – Lepsi od nas IIIA
17:00 AMJ Dach-Mig – Grotrans II
18:00 XYZ – Świry IIIA
19:00 Safer – Piękny Trawnik IIIB
20:00 Cukiernia Gianni – Marek & Dariusz Metallbau GmbH I
21:00 Willa Wiktoria Brenna – Instal-Tech II
Terminarz na XIV Tydzień
Sobota 3.02.2018
19:00 PGF Agencja Kredytowa 24 – Cukiernia Gianni I
20:00 Castorama Racibórz – Valor Team IIIA
21:00 LSM-Sport Sklep Sportowy Wodzisław Śląski – HKS Błażejowice II
Niedziela 4.02.2018
19:00 Delta-System Security – Bruks Team IIIA
20:00 Galaktikos – Limfo-Med I
21:00 WIL-MET – Kornowac Team IIIB
Katarzyna Przypadło
Środowisko, jakość życia, ekologia





![Sukces tancerek Skazy na ogólnopolskim turnieju w Łańcucie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/zespol-taneczny-skaza-raciborz.jpg)

![Piknik Na Pograniczu w Gorzycach przyciągnął tłumy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/straz-graniczna-gorzyce-35-lecie.jpg)

![Dziewięć medali dla Łamatorów na Silesian Open Ju-Jitsu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz-46.jpg)


![Biblioteka w Rudach zaprosiła dzieci na warsztaty z okazji Dnia Ziemi [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach zaprosiła dzieci na warsztaty z okazji Dnia Ziemi](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-rudy-dzien-ziemi.jpg)

![Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/rck-koncert-umuzykalniajacy.jpg)
![Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu [ZDJĘCIA] Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Laboratorium-Biochemii-i-Biofizyki-Fizjologii-oraz-Biologii-ANS-Raciborz.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








