Kietrz: Maraton Pływacki dla 18-letniej Darii [ZDJĘCIA]

Kietrz: Maraton Pływacki dla Darii
Kietrz: Maraton Pływacki dla Darii

Organizatorem imprezy charytatywnej jest Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Gryf”. Daria choruje na nowotwór gruczołowo-torbielowaty noso-gardłowy naciekający na podstawę czaszki.

- reklama -

 

W sobotę, 17 lutego, punktualnie o godzinie 12:00 rozpoczął się w Kietrzu 24-godzinny Maraton Pływacki na rzecz chorej Darii.

To już kolejna inicjatywa Stowarzyszenia Kulturalno-Sportowego „Gryf” mająca na celu uzbieranie jak największej ilości pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia Darii.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników oprócz wspaniałego poczęstunku wiele atrakcji: fotobudka dla dzieci, pokaz nurkowania, aerobic.

Zakończenie akcji nastąpi dzisiaj, 18 lutego, o godz. 12.00

Daria to 18-letnia uczennica, u której zdiagnozowano nowotwór gruczołowo-torbielowaty noso-gardłowy naciekający na podstawę czaszki. Daria została zakwalifikowana do leczenia w Uniwersyteckiej Klinice w Heidelbergu, gdzie zostanie poddana terapii naświetlania ciężkimi jonami węgla. Żeby rozpocząć leczenie konieczna jest wpłata całej wyznaczonej kwoty ok. 300 tysięcy złotych. Daria jest podopieczną Fundacji Siepomaga.

Czytaj również: Kietrz dla 18-letniej Darii. Koncert charytatywny

rmedia

Piotr Wołoszyn

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj