Obchody 230. rocznicy urodzin Josepha von Eichendorffa w Łubowicach

0
joseph von eichendorff
Joseph von Eichendorff

Uroczystość odbędzie się pod hasłem „Joseph Freiherr von Eichendorff – nie tylko romantyczny poeta”. W programie prelekcja, występy uczniów i koncert muzyki klasycznej.

Górnośląskie Centrum Kultury i Spotkań im. Eichendorffa zaprasza na uroczystość z okazji 230. rocznicy urodzin Josepha von Eichendorffa opatrzoną mottem „Joseph Freiherr von Eichendorff – nie tylko romantyczny poeta”. Uroczystość odbędzie się w Łubowicach 10 marca.

- reklama -

O godz. 15:00 odbędzie się msza św. koncelebrowana. Potem nastąpi przejście w procesji z orkiestrą dętą oraz pocztami sztandarowymi na stary cmentarz. O godz. 16:30 będzie miało miejsce otwarcie akademii w Sali Bankietowej Centrum Eichendorffa. W programie: prelekcja dr Gabrieli Jelitto-Piechulik: „Joseph Freiherr von Eichendorff – nie tylko romantyczny poeta”, występ uczniów ZSO im. Eichendorffa w Grzegorzowicach i koncert muzyki klasycznej. Będzie można usłyszeć utwory R. Schumanna, H. Wolfa, R. Stoltza, J. Straussa, I. Kalmana, F. Lehara w wykonaniu Elżbiety Cabały – sopran, Rafała Żurakowskiego – tenor i Moniki Kruk – pianistka.

230 rocznica urodzin jospeha von eichendorffa

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here