„Kobiety mafii” w kinie Helios. Wygraj wejściówki [WIDEO]

kobiety mafii kino helios kedzierzyn kozle
"Kobiety mafii" w kinie Helios.

Premierowy pokaz najnowszego filmu Patryka Vegi w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się w najbliższy czwartek. Dla najmłodszych od 23 lutego przygotowano animację „Jaskiniowiec”.

Twórca superhitów „Pitbull” i „Botoks”, Patryk Vega, uderza ponownie! „Kobiety mafii” to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody zaprasza na premierowe seanse od czwartku, 22 lutego. Dla najmłodszych od 23 lutego animacja „Jaskiniowiec” – pełna szalonych przygód historia dzielnego jaskiniowca Duga. Bilety w sprzedaży. Szczegóły na stronie helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/Repertuar/

- reklama -

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na seans 22 lutego. Aby je zdobyć, należy podać dwa tytuły filmów, które wyreżyserował Patryk Vega. Odpowiedzi należy wysłać do czwartku 22 lutego do godz. 15:00 na adres: [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać: “Kobiety mafii”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj