“Przekręt (nie)doskonały” w RCK – co jeszcze w ten weekend?

teatr capitol
“Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” Fot. teatrcapitol.pl.

Spektakl “Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” w RCK, VII Bieg Twardziela w Raciborzu-Oborze czy koncerty: St. James Hotel na Końcu Świata, Atlantydy w Strzesze czy Kortez Trio w RCK – zobacz, co jeszcze wydarzy się w najbliższych dniach.

25 lutego o godz. 16:00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy pt. “Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?”, który przestawi Teatr Capitol. Bilety w cenie 75 zł i 90 zł do nabycia w kasie RCK RDK przy ul. Chopina 21, tel. 32 412 32 45 ORAZ na www.kupbilecik.pl. Bilety grupowe: tel. 608 587 192.

- reklama -

“Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint? Feeria błyskotliwych żartów i nagłych zwrotów akcji w brawurowym wykonaniu lubianych aktorów to gwarancja doskonałej zabawy. Splot zaskakujących zdarzeń zachwyca humorem i dowcipem. A wszystko za sprawą pewnej tajemniczej Panny Flint, od której zaczyna się wielki przekręt finansowy. Polską prapremierę komedii autorstwa mistrzów gatunku: Donalda Churchilla i Petera Yeldhmana wyreżyserował Andrzej Rozhin. W spektaklu występują znakomici aktorzy, scenografię zaprojektowała Dorota Banasik, a przepiękne kostiumy są autorstwa Doroty Roqueplo. Całość sprawia, że widzowie mają okazję zobaczyć przedstawienie najwyższej próby.

Światowa premiera klasycznej komedii odbyła się w Theatre Royal Windsor w 1984 roku i od tego czasu praktycznie nie schodzi z afisza. Ogromny sukces spektaklu zaowocował tłumaczeniem tekstu na 15 języków. Pomimo upływu czasu temat przekrętów jest wciąż aktualny. Na pierwszych stronach gazet jest coraz więcej nagłówków o aferach i malwersacjach finansowych z politykami, urzędnikami i celebrytami w rolach głównych. Podobnie jest w tym przedstawieniu.

przekret niedoskonaly

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here