Raciborska biblioteka zaprasza do Mediateki

sluchawki komputer film muzyka
Słuchawki.

Mediateka to wypożyczalnia, w której bezpłatnie można wypożyczyć nowości filmowe, ale także filmy stanowiące klasykę kina czy seriale. Ponadto znajduje się tam muzyka, audiobooki i gry planszowe.

Biblioteka to nie tylko książki, ale także filmy, muzyka, audiobooki, a od niedawna także gry planszowe. Każdy znajdzie coś dla siebie – wystarczy odwiedzić Mediatekę.

- reklama -

Mediateka to wyjątkową wypożyczalnia, w której bezpłatnie można wypożyczyć nowości filmowe, ale także filmy stanowiące klasykę kina. Można tam znaleźć najnowsze seriale, idealne na leniwe popołudnie i razem z Sherlockiem Holmesem odkryć zagadki kryminalne Londynu lub z Frankiem Underwoodem snuć intrygi na najwyższych szczeblach władzy. Miłośnicy muzyki mogą zatopić się w rytmach jazzu, bluesa czy rocka, przypomnieć sobie stare przeboje i odkryć nowe.

Od niedawna w ofercie Mediateki są także gry planszowe, które przeżywają swój renesans. – Jeśli chcesz spędzić fantastycznie czas ze znajomymi, to gwarantujemy, że planszówki okażą się strzałem w dziesiątkę! Natomiast zapracowanym miłośnikom literatury polecamy audiobooki, które można słuchać np. jadąc samochodem. Osoby słabowidzące i niewidome mogą wypożyczyć Czytaka – prostego w obsłudze odtwarzacza książek mówionych – zaprasza biblioteka.

– Wszystko to całkowicie za darmo – wystarczy być czytelnikiem raciborskiej biblioteki. Nie zwlekaj, odwiedź nas i… baw się dobrze! – zachęca raciborska biblioteka.

mediateka raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here