Czwartkowe Spotkanie Social Media z Kubą Nagórskim

social media
Social media.

Kuba Nagórski, specjalista od marketingu zintegrowanego, opowie, jak wykorzystać media społecznościowe, by wypromować lokalny biznes.

8 marca o godz. 18:00 w Pubie Raciborska Piwnica odbędzie się pierwsze Czwartkowe Spotkanie Social Media w Raciborzu. Gościem będzie Kuba Nagórski, który opowie jak wykorzystać media społecznościowe, by wypromować lokalny biznes.

- reklama -

Zagadnienia, które poruszy Kuba Nagórski podczas swojego wystąpienia, to m.in. przegląd mediów społecznościowych przydatnych w prowadzeniu komunikacji dla biznesu, model komunikacji biznesowej w social media, zdobywanie ambasadorów dla swojego biznesu, korzyści z dobrego zaplanowania komunikacje ze społecznością, narzędzia wspierające komunikacje w poszczególnych kanałach oraz case studies i sucess stories.

Kuba Nagórski to specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec i mówca. Co-founder i CMO w grupie Spindigital.pro. CEO w agencji kreatywnej kręci sie! Co-founder w Revolve Software House. Business Partner i członek Rady Nadzorczej w Abyss Glass. Publikuje i komentuje w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends). Od 2013 roku koordynuje katowickie Czwartki Social Media. Trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody branży marketingu i PR – Protony. Laureat Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji przyznanego za wspieranie rozwoju młodej przedsiębiorczości.

Czwartkowe Spotkania Social Media to znany w całej Polsce cykl edukacyjnych wydarzeń dla przedsiębiorców, miłośników mediów społecznościowych i marketingu internetowego. Spotkania służą przede wszystkim rozwijaniu relacji, wymianie wiedzy i doświadczeń, wspieraniu inicjatyw i integracji.

social media raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here