1% dla malutkiej Liwii z Pietrowic Wielkich

Liwia Purszke
Liwia Purszke

Dziewczynka urodziła się na początku lutego.  Zdiagnozowano u niej pojedynczą komorę serca, niezbalansowany kanał przedsionkowo-komorowy, hipoplazję lewej komory serca, zwężenie ujścia tętniczego lewego i obustronne zdwojenie kielichów nerkowych. Cały czas przebywa w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach na oddziale intensywnej terapii.

- reklama -

 

– Nasza córka Liwia przyszła na świat 7 lutego 2018 roku. Kiedy była jeszcze w brzuszku, dowiedzieliśmy się, że będzie mieć chore serduszko, ale nie spodziewaliśmy się, że będzie to wada tak bardzo złożona. Zdiagnozowano u niej pojedynczą komorę serca, niezbalansowany kanał przedsionkowo-komorowy, hipoplazję lewej komory serca, zwężenie ujścia tętniczego lewego i obustronne zdwojenie kielichów nerkowych. W dniu 14.02.2018 roku przeszła pierwszą operacje -stage I a tydzień później rebanding tętnicy płucnej. Nasza córeczka przebywa cały czas w Górnośląskim Cenrum Zdrowia Dziecka w Katowicach na oddziale intensywnej terapii. Przed nami jeszcze kolejne operacje na pewno 2 o ile nie więcej. Liwia będzie potrzebowała stałego leczenia farmakologicznego, wielu konsultacji specjalistycznych (m.in. okulista, audiolog, urolog, nefrolog), rehabilitacji a także specjalistycznego sprzętu do monitorowania i funkcji życiowych. Nie jesteśmy w stanie sami poradzić sobie z tym wszystkim finansowo, dlatego będziemy wdzięczni za każdą pomoc, dzięki której będziemy mogli zadbać o zdrowie Liwki. Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Liwii – proszą rodzice dziewczynki.

Pomoc finansową należy kierować na konto:

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272
koniecznie z dopiskiem: Liwia Purszke

1% podatku można przekazać w rozliczeniu rocznym PIT, w którym należy podać: KRS 0000266644 a w polu informacji dodatkowych: Liwia Purszke

rmedia

Fot. sercedziecka.org.pl

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj