Ruszył nabór na dofinansowany kurs projektowania 3D

Nabór Kurs 3 D Śląsk
Zdobyta wiedza i umiejętności umożliwią kursantom samodzielne realizowanie projektów i przygotowanie ich do produkcji

Kurs jest odpowiedzią na stale rosnące oczekiwania pracodawców. Umiejętność projektowania 3D jest niezbędna w atrakcyjnych zawodach, np.: konstruktor, technolog, inżynier projektów, operator. Rozwijanie swoich kwalifikacji zwłaszcza w zawodach technicznych to obecnie konieczność, a umiejętność tworzenia projektów i przygotowywania prototypów, pozwala na wyprzedzenie konkurencji.

Ruszył kolejny nabór na certyfikowany kurs projektowania 3D w SOLIDWORKS. To szansa na podniesienie kwalifikacji i zmianę dotychczasowej ścieżki kariery dla mieszkańców województwa śląskiego. Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego, kursanci pokryją jedynie ok. 10 proc. wartości szkolenia.

- reklama -

Kurs jest skierowany do osób z wykształceniem technicznym lub w trakcie jego zdobywania, pełnoletnich uczniów i osób pracujących w branżach przemysłowych. Wymogiem jest znajomość rysunku technicznego. Jest on przygotowany dla mieszkańców lub osób uczących się na terenie województwa śląskiego, którzy chcą rozwinąć swoje CV o dodatkowe umiejętności pozwalające na zmianę pracy lub awans. Absolwenci zdobędą umiejętności projektowania 3D CAD w środowisku SOLIDWORKS. Szkolenie organizuje Centrum Szkoleniowe DPS Software, mające ponad 20-letnie doświadczenie w kształceniu pracowników firm, osób prywatnych, kadry akademickiej oraz studentów.

Kursu 3 D Śląsk
Uczestnicy I edycji Kursu SOLIDWORKS z certyfikowanym egzaminem

Kurs SOLIDWORKS z certyfikowanym egzaminem odbywa się w Katowicach. W drugiej edycji szkolenia przygotowano ponownie 70 miejsc, czekających na chętne osoby. Rekrutacja trwa do 15 kwietnia br. i polega na wypełnieniu testu on-line, który sprawdza podstawową wiedzę techniczną. Najlepsze osoby mają możliwość uczestnictwa w kolejnych poziomach. Szczegóły dostępne są na stronie: https://www.dps-software.pl/kurs-solidworks-katowice/.

oprac./A/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here