Natalia Przybysz zaśpiewa w Raciborzu

Natalia Przybysz, fotografia: East News
Fotografia: East News

Natalia Przybysz przyjeżdża do Raciborza z albumem „Światło nocne”, którym z pewnością nie rozczaruje swoich fanów. Swój unikatowy styl zawdzięcza oryginalnemu połączeniu wielu gatunków od soulu przez bluesa, rocka po hip hop, a czasem nawet brzmienia country. Każdy kolejny aranż i muzyka utworu jest podporządkowana tekstowi, co sprawia, że w „jej pieśniach jest prawda”, brzmi przekonywująco i to jest największa siła jej muzyki.

- reklama -

Już 26 kwietnia o godz 20.00 wyjątkowy koncert na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata.
Natalia Przybysz, jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek, artystka inspirowana soulem, jazzem and funkiem nie kryje pasji dla starych ciepłych motown’owskich brzmień i vintage’owych instrumentów wraz ze swoim
zespołem po raz pierwszy zagra w Raciborzu.

Znana szeroko, jako wokalistka najlepszego polskiego zespołu soul i R&B ‘Sistars’ (zdobywcy dwukrotnie MTV Music Award, obecnie zespół zawieszony, choć reaktywowany na chwilę w 2012, gdzie latem wystąpili m.in. przed Jamiroquai & Prince). Po zawieszeniu zespołu Sistars, działalność Natalii możemy śledzić głównie pod nazwą NATU (solowy projekt) gdzie poza kompozycjami i licznymi kolaboracjami producenckimi (Envee, Trębski, Zagórski, Zabrodzki) stała się liderem zespołu z niepowtarzalną energią, którą można poczuć podczas występów live. Swój indywidualny styl wypracowała wspólnie z Jerzym Zagórskim, który jest producentem również jej najnowszej płyty.

Zespół w składzie:

Natalia Przybysz – wokal,
Jurek Zagórski – gitara,
Mateusz Waśkiewicz – gitara,
Filip Jurczyszyn – bas,
Hubert Zemler – perkusja

Koncert odbędzie się 26.04.2018, godzina 20.00
Racibórz ul. K. Miarki 3A
Bilety: Pula I – 70 PLN, Pula II – 80 PLN

/kb/

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here