A co, jeśli to miłość? Konkurs na opowiadanie miłosne z Raciborzem w tle

Konkurs Literacki na opowiadanie miłosne z Raciborzem w tle
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas gimnazjalnych, młodzież szkół średnich oraz osoby dorosłe.

Wiosna to czas rozkwitu, również w sferze uczuciowej! A jakie historie miłosne mogą wydarzyć się w Raciborzu lub mieć związek z miastem? Pióra w dłoń – biblioteka ogłasza konkurs literacki.

Rusza jubileuszowa, V edycja Konkursu Literackiego „Racibórz prozą zaczarowany” organizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu oraz Miasto Racibórz.

- reklama -

Kochamy namiętnie, bezgranicznie, cierpliwie, za mocno, za słabo… Wiemy jedno – miłość inspiruje do pisania! Dlatego w tegorocznej edycji konkursu, do udziału zakwalifikowane zostaną prace napisane prozą (nie mniej niż 5 i nie więcej niż 10 stron maszynopisu), zawierające historię miłosną związaną z Raciborzem.
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas gimnazjalnych, młodzież szkół średnich oraz osoby dorosłe. Prace konkursowe należy dostarczyć do biblioteki w terminie do 9 października 2018 r.

Nagrody dla zwycięzców wynoszą kolejno 1000, 600 i 400 zł za zajęcie I, II i III miejsca. Szczegółowy regulamin oraz formularze zgłoszenia dostępne na stronie internetowej biblioteki pod adresem www.biblrac.pl

Racibórz Prozą Zaczarowany
V edycja Konkursu Literackiego „Racibórz prozą zaczarowany”

oprac./A/

fot. freepik

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj