PWSZ w Raciborzu gości wykładowców International University of Sarajevo [ZDJĘCIA]

PWSZ RACIBORZ
Przedstawiciele International University of Sarajevo (dr Alma Klujno, dr Leila Krivosić – Dizdarević, dr Ahmed Obralić i dr Meliha Teparić) spędzą w raciborskiej uczelni tydzień.

Przyjazd wykładowców to okazja do dialogu między uczelniami, wymiany doświadczeń, a także czas otwartych wykładów i warsztatów dla studentów.

W ramach programu Erasmus+ Instytut Architektury PWSZ w Raciborzu gości z wizytą wykładowców z International University of Sarajevo – zaprzyjaźnionej uczelni z Bośni i Hercegowiny.

- reklama -

Przedstawiciele International University of Sarajevo (dr Alma Klujno, dr Leila Krivosić – Dizdarević, dr Ahmed Obralić i dr Meliha Teparić) spędzą w raciborskiej uczelni tydzień. Podczas tego czasu zaplanowano bogaty program w trakcie, którego odbędzie się szereg spotkań i dyskusji dotyczących nauczania architektury, wymiany doświadczeń i kontynuowania zadań podjętych przy poprzednich wizytach. Nie zabraknie także serii wykładów i warsztatów dla studentów PWSZ w Raciborzu.

– Ogromnie nas cieszy, że możemy ponownie gościć przedstawicieli University of Sarajevo w PWSZ w Raciborzu. Nasza wieloletnia współpraca pokazuje, że program Erasmus+ przynosi realne korzyści dla naszych studentów, wykładowców oraz uczelni – powiedziała JM Rektor Ewa Stachura.

Wizyta gości z Sarajewa jest kolejną międzynarodową wizytą w PWSZ w Raciborzu. Uczelnia stale współpracuje z placówkami w Portugalii, Turcji, Czechach, Słowacji, Łotwie, Włoszech, Rumunii czy Bułgarii.

oprac./A/

fot. PWSZ Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here