Teatr Lalek Banialuka zaprasza do śledzenia losów „Koziołka Matołka”

0
Racibórz: Teatr Lalek Banialuka zaprasza na spektakl

Spektakl „Koziołek Matołek” zrealizowany jest w atrakcyjnej dla widza i lubianej przez dzieci konwencji zabawy teatralnej.

14 kwietnia o godz. 16:00 RCK RDK przy ul. Chopina 21 zaprasza do śledzenia kolejnych, nowych przygód pewnego koziołka, ulubieńca wszystkich dzieci. – Pierwsza część jego wędrówki po świecie cieszyła się ogromnym powodzeniem, co zachęciło teatr i reżyserkę (Lucyna Sypniewska) do pokazania nowych przygód Koziołka – wyjaśnia Raciborskie Centrum Kultury.

- reklama -

Koziołek znów przemierza świat szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egotyczne kraje, przebywa na dworze cesarskim, uczy się chińskiego, zaklina węże na targu w Bombaju, spotyka Indian i, oczywiście, przeżywa wiele emocjonujących przygód – groźnych, śmiesznych i pouczających. Jak zwykle wychodzi cało z każdej opresji i w chwale wraca do rodzinnego Pacanowa, odnajdując – całkiem blisko – to, co dla niego najlepsze.

Wartka akcja, barwne przygody, zabawne sytuacje, humorystyczne zdarzenia, wyborowe aktorstwo i przebojowa muzyka wypełniają spektakl, czyniąc go atrakcyjnym i zapewniając widzom chwile niezapomnianego relaksu.

Kornel Makuszyński – Koziołek Matołek
reżyseria: Lucyna Sypniewska
scenografia: Ewa Pietrzyk
muzyka: Piotr Nazaruk
aktorzy: Małgorzata Bulska, Maria Byrska/Piotr Tomaszewski, Katarzyna Pohl, Lucyna Sypniewska, Radosław Sadowski

Bilety na wydarzenie do nabycia są w cenie 15 zł (ulgowy – dzieci) oraz 20 zł (normalny – dorośli) w kasach RCK. Na spektakl honorowane są raciborskie karty „Senior 60+” i „Rodzina+”.

publ. /k/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here