XXI Międzynarodowy Bieg Przełajowy Młodzieży Niesłyszącej [ZDJĘCIA]

0
Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu
Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu

Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu wzięli udział w XXI Międzynarodowym Biegu Przełajowym Młodzieży Niesłyszącej w Poznaniu.

- reklama -

 

W dniach 21-22 kwietnia wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu wzięli udział w XXI Międzynarodowym Biegu Przełajowym Młodzieży Niesłyszącej w Poznaniu.

Raciborscy zawodnicy wywalczyli liczne nagrody na tej imprezie. Trzecie miejsce w kategorii dziewcząt do lat 15 zajęła Amelia Słodzińska. Izabela Kuzniak może pochwalić się miejscem na najwyższym stopniu podium, które wywalczyła w kategorii dziewczyn do lat 18. W zawodach udział wzięli również członkowie kadry pedagogicznej.

Najlepszym okazał się być trener ośrodka przy Karola Miarki, Kazimierz Grycman, który w kategorii VIP zapewnił sobie 1 miejsce, deklasując rywali. Uczniowie jak i ich opiekunowie mieli możliwość również pozwiedzania przy pięknej pogodzie Poznania, co skrzętnie wykorzystali.

DN

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here