Liga Mistrzów w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

0
Liga Mistrzów w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu
Liga Mistrzów w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

Bayern Monachium czy Real Madryt? Liverpool F.C. czy AS Roma? Skład wielkiego finału Ligi Mistrzów rozstrzygnie się już wkrótce na ekranach kin Helios.

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza swoich Widzów na transmisje meczów Ligi Mistrzów. Bayern Monachium czy Real Madryt? Liverpool F.C. czy AS Roma? Skład wielkiego finału Ligi Mistrzów rozstrzygnie się już wkrótce na ekranach kin Helios. Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się absolutnie niezwykłym doświadczeniem. Helios zaprasza fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania.

- reklama -

Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych drużyn w najlepszych ligach na naszym kontynencie. Dzięki unikalnemu klimatowi oraz znakomitej jakości dźwięku i obrazu Widzowie kin Helios będą mogli podziwiać półfinały oraz mecz finałowy w doskonałych warunkach. Wszystko to sprawi wrażenie przeżywania autentycznych piłkarskich emocji wprost ze stadionowych trybun.

• 24 kwietnia, godzina 20:45 Liverpool – AS Roma
• 25 kwietnia, godzina 20:45 Bayern Monachium – Real Madryt
• 1 maja, godzina 20:45 Real Madryt – Bayern Monachium
• 2 maja, godzina 20:45 AS Roma – Liverpool

UEFA Champions League w jakości Full HD zostanie zaprezentowana na ekranach kin Helios dzięki platformie nc+. Zaproś przyjaciół i kibicujcie swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie w unikalnej jakości! Bilety są już dostępne w sprzedaży: www.helios.pl/championsleague.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here