Drugi dzień Tygodnia Bibliotek – sprawdź dzisiejszy program

0
(Do)wolność czytania w raciborskiej bibliotece
Dzisiaj w raciborskiej bibliotece rusza Kurs Edukacji Ekonomicznej dla osób po 50 roku życia.

Kurs edukacji ekonomicznej dla osób po 50 roku życia i warsztaty dotyczące zdrowia i urody. W drugi dzień trwającego właśnie Tygodnia Bibliotek i przypadający na 8 maja Dzień Bibliotekarza, raciborska biblioteka zaprasza do wspólnego spędzenia czasu!

Jak założyć elektroniczne konto w banku, w jaki sposób sprawdzić oprocentowanie kredytu i jak skutecznie zarządzać domowym budżetem? Dzisiaj w raciborskiej bibliotece rusza kurs „O finansach…w bibliotece” – projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej dzięki któremu tysiące osób po 50. roku życia zaprzyjaźnia się ze światem finansów w bibliotekach publicznych. W trakcie kursu uczestnicy nauczą się, jak korzystać z bankowości elektronicznej, przekonają się, w jaki sposób racjonalnie planować swoje domowe wydatki i jak inwestować zaoszczędzone pieniądze oraz zdobędą nowe umiejętności związane z korzystaniem z komputerów i Internetu. Pierwsze spotkanie odbędzie się o godz. 13.00 w bibliotece przy Kasprowicza 12.

- reklama -

(Do)wolność czytania w raciborskiej bibliotece

Z kolei po południu, o godz. 17.00 w bibliotece przy Bielskiej 12 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu. W programie prezentacja poradników o zdrowiu i urodzie dostępnych w filii a także spotkanie z kosmetyczką Barbarą Olejnik, która opowie o pielęgnacji stóp i dłoni.

(Do)wolność czytania w raciborskiej bibliotece

oprac./A/

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here