Krystian Przybyła z raciborskiego klubu PASW ze złotym medalem

0
Instruktor Krystian Przybyła z raciborskiego klubu PASW złotym medalistą Pucharu Europy IBF
Instruktor Krystian Przybyła z raciborskiego klubu PASW złotym medalistą Pucharu Europy IBF

Krystian Przybyła, instruktor Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki, który prowadzi treningi w sali gimnastycznej Ośrodka dla Niesłyszących w Raciborzu, został złotym medalistą Pucharu Europy IBF.

28 kwietnia w Bieruniu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Europy Juniorów i Otwarty Puchar Seniorów federacji IBF – International Budo Federation. Łącznie w zawodach wzięło udział prawie 300 zawodników z pięciu państw: Ukrainy, Czech, Węgier, Holandii i Polski.

- reklama -

Pszczyńska Akademia Sztuk Walki wystawiła swoją kadrę z kilku ośrodków. Największym sukcesem może się pochwalić instruktor Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki, który prowadzi treningi w sali gimnastycznej Ośrodka dla Niesłyszących w Raciborzu, a także w Wodzisławiu Śląskim i Gliwicach – Krystian Przybyła 6 Dan, który wystąpił w kategorii seniorów – kata zwierzopodobne. Wykonując klasyczne wietnamskie formy Tygrysa i Żurawia, zdobył złoty medal i pozostawił konkurencję daleko w tyle.

Łącznie PASW zdobyła osiem medali: trzy złote, dwa srebrne i trzy brązowe w konkurencjach: Duo-System Self-Defense oraz w konkurencjach Form Kata. Oprócz Krystiana Przybyły trzy medale zdobył Ryszard Bochm indywidualnie w formach kata (kata bez broni trzecie miejsce, kata z bronią drugie miejsce, kata zwierzopodobne drugie miejsce) i Puchar Najwszechstronniejszego Zawodnika Turnieju. Ryszard Bochm wraz z instruktorem Tomaszem Kołeczko PASW Cieszyn zdobyli pierwsze miejsce i złote medale w konkurencji Duo-System Self-Defense (prezentacja technik samoobrony przed atakami nożem, kijem, ciosami, chwytami i technikami nożnymi). Dawid Brzuska i Marcin Kościerzyński PASW Skoczów zdobyli trzecie miejsce i brązowe medale w konkurencji Duo-System.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here