Maraton horrorów w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

"The Lodgers. Przeklęci"

Kino Helios zaprasza na niepowtarzalną noc z filmami, w których groza gra pierwsze skrzypce, a jedynym ich celem jest śmiertelnie wystraszyć wszystkich widzów.

11 maja o godz. 23:00 kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza fanów mocnych wrażeń na noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których każdy będzie miał obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu. Na początek realizowany w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Irlandii „The Lodgers. Przeklęci”. Dalej kolejna premiera, zbierający świetne opinie horror „Ghostland” i na dwa tygodnie przed polską premierą przerażający „Devil’s Gate”. Dla najodważniejszych deser w postaci „Co się wydarzyło w Gracefield”.

- reklama -

– Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi? – zaprasza kino Helios.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Bilety i szczegóły na helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/BazaFilmow/Szczegoly/film/11871/Maraton-Horrorow.

maraton horrorow kino helios

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here