Emilia Góźdź była gościem Klubu Rodzica

0
Emilia Góźdź kolejnym gościem Klubu Rodzica
Podczas spotkania wywiązała się szczera i bardzo ożywiona dyskusja pomiędzy panią Emilią.

Jak zastąpić muszę słowem chcę? Jak zaufać sobie i dziecku, wsłuchać się w Wasze potrzeby i odpowiedzieć na nie? Powołany przez bibliotekę na Ostrogu i Stowarzyszenie Spektrum Klub Rodzica zaprosił na kolejne spotkanie. Tym razem gościem była Emilia Góźdź – autorka książki „Atrakcyjna mama”.

Spotkanie odbyło się w gościnnych progach Stowarzyszenia Spektrum. Pani Emilia Góźdź – autorka książki „Atrakcyjna mama”, która na co dzień prowadzi Leśny Krąg dla kobiet i Leśną Wioskę dla Rodzin, opowiedziała o rozwoju kobiety i zmianach, jakie w niej nieustannie następują, jednocześnie dzieląc się z uczestniczkami własnymi doświadczeniami w roli mamy. Podczas spotkania wywiązała się szczera i bardzo ożywiona dyskusja pomiędzy panią Emilią a mamami m.in. na temat rodzicielstwa bliskości, bezstresowego wychowania czy systemu kar i nagród. Pytaniom nie było końca, wystarczy dodać że spotkanie trwało ponad dwie godziny. W tym samym czasie dzieci mogły uczestniczyć w warsztatach plastycznych, w trakcie których wykonywały laurki na zbliżający się Dzień Matki.

- reklama -
Emilia Góźdź-autorka książki „Atrakcyjna mama”.
Emilia Góźdź-autorka książki „Atrakcyjna mama”.

Klub Rodzica to miejsce, w którym rodzice mogą porozmawiać o ważnych dla nich sprawach, poszerzyć swoją wiedzę oraz znaleźć wsparcie i zrozumienie ze strony innych. A przy okazji spotkać się ze specjalistami z różnych dzień wspomagających wychowanie dziecka – autorami poradników, psychologami, terapeutami czy autorami książek dla dzieci. Kolejne spotkanie Klubu odbędzie się 19 czerwca o godz. 16.00 w Stowarzyszeniu Spectrum. Gościem będzie Izabela Michta– autorka serii książek „Do uszka maluszka”, która opowie jak wychować książkowego mola.

Jak być atrakcyjną mamą? Emilia Góźdź kolejnym gościem Klubu Rodzica

 

oprac./A/

fot. MiPBP w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here