Uczniowie z Raciborskiego Ogniska Muzycznego zagrali dla mam [ZDJĘCIA]

Raciborskie Ognisko Muzyczne Koncert Dzien Mamy
Najmłodsi uczniowie Raciborskiego Ogniska Muzycznego dali pokaz swoich umiejętności muzycznych.

Dzień Matki już za kilka dni. Właśnie z tej okazji, w poniedziałek 21 maja na sali konferencyjnej w dawnej siedzibie Piastów odbył się koncert, podczas którego wystąpili najmłodsi uczniowie Raciborskiego Ogniska Muzycznego.

„Koncert z okazji Dnia Matki”, który był zwieńczeniem wyjątkowego wydarzenia – podwójnego wernisażu, odbył się w poniedziałkowe popołudnie 21 maja 2018 r. w domu książęcym na Zamku Piastowskim w Raciborzu. W dawnej siedzibie Piastów wystąpili uczniowie Raciborskiego Ogniska Muzycznego. Organizatorami wydarzenia to Młodzieżowy Dom Kultury oraz Zamek Piastowski.

- reklama -

Pierwsza ekspozycja „MAMY TO…”, to wystawa fotografii Aliny Luterek. Druga ekspozycja „Wariacje Plastyczne” przygotowana została przez grupę plastyczną „Asfalt” z Gminnego Centrum Kultury w Nędzy.  – Wystawa „MAMY TO…” to efekt sześciu spotkań z moimi przyjaciółkami, koleżankami, znajomymi. Spotkań pełnych emocji, wzruszeń… i dzieci! – powiedziała Alina Luterek, autorka wystawy podczas wernisażu. Tematem drugiej wystawy są smoki, ptaki oraz krzesła… W trakcie wernisażu dzieci mogły wziąć udział również w warsztatach plastycznych.

Dwudniowe wydarzenia organizowane na Zamku Piastowskim w Raciborzu wpisują się w obchody 11. Metropolitalnego Święta Rodziny. Wydarzenia adresowane są do wszystkich chętnych dzieci oraz ich rodziców i opiekunów.

oprac./A/

fot. Raciborskie Ognisko Muzyczne

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here