Można zgłaszać firmy do plebiscytu Filar Ziemi Raciborskiej

Wręczenie statuetek: Filar Ziemi Raciborskiej 2017
Wręczenie statuetek: Filar Ziemi Raciborskiej 2017

Finałowa gala odbędzie się we wrześniu. Statuetki zostaną wręczone firmom oraz osobom, które szczególnie wyróżniły się działalnością w 2017 roku.

- reklama -

 

Plebiscyt Filar Ziemi Raciborskiej to cykliczne wydarzenie, którego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw, instytucji, osób fizycznych zasłużonych dla Raciborszczyzny. W tym roku dziesiąta edycja plebiscytu odbędzie się we wrześniu. Wydarzenie począwszy od czwartej gali ma charakter międzynarodowy. Statuetki przyznawane są w siedmiu kategoriach: duże firmy (powyżej 250 pracowników), średnie firmy (od 50 do 249 pracowników), małe firmy (od 10 do 49 pracowników), mikro firmy (od 1 do 9 pracowników), rzemiosło, społeczna oraz za współpracę transgraniczną dla podmiotu z Czech.

Statuetka, którą otrzymują laureaci, łączy trzy elementy: raciborską basztę, filar i gałązkę z liściem laurowym. Taka forma nagrody ma podkreślić, że wyróżnione firmy są ostoją raciborskiej gospodarki i życia społecznego powiatu raciborskiego.

Wizerunek nagrody może być wykorzystywany przez jej laureatów podczas imprez targowych i wystawienniczych, akcji promocyjnych, na papierze firmowym, folderach, katalogach i innych formach materiałów marketingowych.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku „Filarem Ziemi Raciborskiej”, w kategorii firm uhonorowano: Admar Spółkę Jawną Izabela Hampel Piotr Hampel, Aptekę pod Różami, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Madag S.C. Adam Głombik i Joanna Głombik, Sgs Service Systemy Grzewcze i Sanitarne Sp. z o.o. oraz Biuro Projektów PROFIM S.C.
W kategorii rzemiosło nagrodę przyznano firmie Foto-Tkacz Maciej Kuska. W kategorii społecznej wyróżnienie otrzymali Lucyna i Marek Rajczykowscy. W kategorii współpraca transgraniczna – firma czeska Filar wręczono przedsiębiorstwu MODEL OBALY a.s.

Termin zgłaszania kandydatów do dziesiątej edycji plebiscytu upływa 22.06.2018r. Wymagane dokumenty można składać w sekretariacie Raciborskiej Izby Gospodarczej przy ul. Batorego 7 (I piętro). Szczegółowe informacje na temat „Filaru Ziemi Raciborskiej” dostępne są na stronie www.rig-raciborz.pl w zakładce „Programy”, tam również znajduje się regulamin dotyczący zasad zgłaszania firm w poszczególnych kategoriach.

Zobacz również: V Międzynarodowa Gala Filar Ziemi Raciborskiej 

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here