Filmowy Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios. Wygraj bilety

"Futrzaki ruszają na ratunek"

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na specjalne pokazy dla dzieci połączone z zabawami i konkursami.

Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku. W ramach licznych atrakcji kino zaprasza na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:
– „Bella i Sebastian 3” – kolejna część przygód Belli i Sebastiana, tym razem w towarzystwie przesympatycznych szczeniaczków Atosa, Portosa i Aramisa.
– „Futrzaki ruszają na ratunek” – Maksiu to kot, który uwielbia śpiewać, a Bobo jest bobrem, który ceni sobie spokój. Tak różne charaktery muszą jednak połączyć swoje siły, by spieszyć innym zwierzętom z pomocą.
– „Wyszczekani” – Max to pracujący dla policji rottweiler, który ma niesfornego partnera – człowieka. Wspólnie muszą rozwikłać kryminalną zagadkę podczas prestiżowej wystawy psów, a to spowoduje mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.
– „Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie” – zobaczcie sami, jak narodziła się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi „Gwiezdne wojny”.

- reklama -

Przez cały weekend 1-3 czerwca, w godz. od 10:00 do 18:00 na holu kina, na wszystkie dzieci czekają następujące atrakcje:
– przy stoliku prac plastycznych będzie można wykazać się swoją kreatywnością i wyobraźnią,
– przy stanowisku Playmobil będzie można nie tylko się pobawić, ale i otrzymać drobny upominek.

Nie zabraknie też malowania buziek, balonowych stworów i zabawy z tatuażami, a także mnóstwa prezentów oraz nagród.

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na wybrany seans z konkursami w dniach 1-3 czerwca. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: czy Dzień Dziecka, obchodzony 1 czerwca, jest świętem międzynarodowym? Odpowiedzi należy wysłać do środy 30 maja do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Dzień Dziecka”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

dzien dziecka kino helios kedzierzyn kozle

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here