Szkoła w Nędzy z nagrodą 3 tys. zł

3 tys. zł w nagrodę dla szkoły w Nędzy
Radość z wyróżnienia dla drużyny przygód klasy I w Ogólnopolskim Konkursie była ogromna.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Programu Zdrowe Nietrudne zostały ogłoszone. Jury przyznało nagrody i wyróżniło 10 klas, które wezmą udział w warsztatach „Zaprogramuj się na zdrowe – nietrudne”.

Na liście wyróżnionych klas znalazła się szkoła z Nędzy za sprawą klasy Ia, której uczniowie dzielnie realizowali zajęcia lekcyjne zgodnie ze scenariuszami lekcji: „Wspólny posiłek – dlaczego jest tak ważny?”, „Czy jogurt naturalny może być smaczny?” oraz  „Jedzenie wszystkimi zmysłami- jak jeść oczami?” Uczniowie udokumentowali realizację zadań i zaprezentowali materiał konkursowy w postaci filmu.

- reklama -

Tegoroczne zainteresowanie programem przerosło oczekiwania jury. Tym większa radość placówki z wyników konkursu, w którym szkoła w Nędzy została nagrodzona kwotą 3 tysięcy złotych za sprawą rodziców uczniów klas I i III, którzy w konkursie „Rodzina Przygód” zgłosili swój udział i zaprezentowali materiały konkursowe z zrealizowanych zadań.

– Na pierwszoklasistów czeka masa zabawy w trakcie nauki, a wszystkim zaangażowanym w program edukacyjny należą się wielkie podziękowania i ogromne brawa – mówi wychowawczyni Sylwia Linek.

Strona konkursu: KLIK

oprac./A/

fot. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here