Wakacyjne atrakcje w bibliotece

Lato z biblioteką 2018 Racibórz
Lato z Biblioteką to bezpłatne zajęcia animacyjne dla dzieci i młodzieży organizowane dwa razy w tygodniu w miesiącach wakacyjnych.

Raciborska Biblioteka zadbała o to, aby urozmaicić nadchodzący wakacyjny czas dzieci oraz młodzieży i przygotowała moc atrakcji. Biblioteka zapowiada bajkowe wtorki i kreatywne czwartki, warsztaty, wycieczki i wiele innych interesujących wydarzeń.

W tym roku, w związku z remontem Centrali biblioteki, zajęcia odbywać się będą w filii na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12. Nie zmienia się natomiast formuła wakacyjnych spotkań, na które organizatorzy zapraszają tradycyjnie w każdy wtorek i czwartek w godz. 11.00-14.00. Pierwsze zajęcia już 26 czerwca!

- reklama -

Lato z Biblioteką Racibórz 2018

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 6 roku życia. W ramach Lata z biblioteką zaplanowano m.in. głośne czytanie bajek z różnych stron świata, warsztaty plastyczne, maraton gier planszowych, zabawy ruchowe i wycieczki m.in. do Ogrodu Doświadczeń w Krakowie, Juraparku w Krasiejowie czy Muzeum Śląskiego w Katowicach. Obowiązują wcześniejsze zapisy w oddziałach i filiach biblioteki. Szczegółowe informacje: 32 415 84 86; 32 415 37 24.

Lato z Biblioteką Racibórz 2018

Na wakacyjne zajęcia zapraszają także pozostałe filie biblioteczne. W Ocicach dzieci odkryją magiczny świat Alicji, w bibliotece na Płoni będzie jak na Dzikim Zachodzie, filia przy Żorskiej zrobi skok w dal przeszłości, w Brzeziu będzie otwarte wakacyjne biuro detektywistyczne Lassego i Mai a uczestnicy zajęć w bibliotece w Markowicach wyruszą w podróż szlakiem legend polskich. Szczegółowe terminy na stronie Wakacyjne atrakcje w biblioteceinternetowej biblioteki: KLIK

Lato z Biblioteką Racibórz 2018

oprac./A/

fot. MiPBP

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj