B klasa: LKS 07 Markowice wygrał z liderem [ZDJĘCIA]

LKS 07 Markowice – LKS Górki Śląskie

Piłkarze z Górek Śląskich musieli uznać wyższość LKS-u 07 Markowice, który wygrał 3:1.

Jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów tego weekendu było spotkanie lidera B klasy – LKS-u Górki Śląskie – z czwartym LKS-em 07 Markowice. Piłkarze z Markowic na prowadzenie wyszli już w 2. minucie gry, kiedy do bramki trafił Bronisław Kłosek. Na 2:0 podwyższył w 63. minucie Jarosław Wojaczek. Od 79. minuty Górki Śląskie grały w „10” po czerwonej kartce dla jednego z graczy. Ułatwiło to zadanie podopiecznym Macieja Kozickiego, którzy zdobyli trzeciego gola. Jego autorem był ponownie Kłosek. Honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył Bartłomiej Suchy.

Potknięcie LKS-u Górki Śląskie wykorzystał LKS Pawłów, który wygrał 3:2 z Odrą Nieboczowy i został nowym liderem.

LKS 07 Markowice – LKS Górki Śląskie 3:1 (1:0)

Bramki:
1:0 Bronisław Kłosek 2′
2:0 Jarosław Wojaczek 63′
3:0 Bronisław Kłosek 80′
3:1 Bartłomiej Suchy 88′

Żółte kartki: Jacek Herok, Dawid Kucyniak, Mateusz Fojcik (Markowice), Jakub Pytel 2 (Górki Śląskie)

Czerwona kartka: Jakub Pytel (konsekwencja dwóch żółtych)

Markowice: Ryszard Jasny – Bernard Paprotny, Mateusz Fojcik, Seweryn Strachota, Marek Bakaj, Jarosław Wojaczek, Dawid Kucyniak, Krzysztof Urbanek, Jacek Herok, Mikołaj Tapper, Bronisław Kłosek
Zawodnicy rezerwowi: Dariusz Bedronka, Rafał Wita, Patryk Grzesiczek, Marcin Zientek, Adam Szatko, Marek Jasny, Sebastian Bańczyk
Trener: Maciej Kozicki

Górki Śląskie: Andrzej Mazurek – Krzysztof Rek, Karol Rek (70. Bartłomiej Suchy), Kamil Bytomski, Adrian Kuś, Krzysztof Cyran (46. Jakub Pytel), Paweł Łukaszek, Marcin Jureczko, Łukasz Czerny (kpt., 76. Krzysztof Merkel), Marcin Andrzejczak, Mateusz Jureczko
Zawodnicy rezerwowi: Michał Zamecki, Filip Hamerski
Trener: Michał Brachmański

Sędziowie: Grzegorz Porwoł, Kamil Laska, Andrzej Knura