W lipcu ruszą letnie koncerty RCK

0
Lipcowe koncerty letnie z RCK
Lipcowe koncerty letnie z RCK

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na niedzielne, lipcowe koncerty letnie. Sezon letni rozpoczęliśmy koncertem KK Pearls na Zamku Piastowskim, świetnym występem polsko-izraelsko-kolumbijskiej grupy muzyków pod przewodnictwem Krzysztofa Kobylińskiego z udziałem wybitnej izraelskiej sopranistki Reut Rivki Shabi.

- reklama -

 

W pierwszą niedzielę lipca, zapraszamy na Letnią Potańcówkę z RCK na Przystań Kajakową nad Odrą o godzinie 19:00. Po sukcesie zeszłorocznej Potańcówki Retro postanowiliśmy ponownie zorganizować tego typu wydarzenie muzyczno-taneczne. Pobawimy się wspólnie przy największych przebojach ostatnich dekad w wykonaniu zespołu Takton Band: pięciu instrumentalistów z wokalistką Agatą Wyszyńską (laureatką Szansy na Sukces, X- Faktor, Bitwy na głosy).

Od niedzieli 8 lipca zapraszamy na koncerty letnie do Parku im. Miasta Roth, na godzinę 18:00. W drugą niedzielę lipca wystąpi kwartet Saksoholicy, czterech muzyków, których łączy pasja do grania na saksofonie. Wystąpią Maciej Zieliński – saksofon sopranowy, Michał Głąb – saksofon altowy, Piotr Jagoda – saksofon tenorowy i Paweł Piec – saksofon barytonowy.

W niedzielę 22 lipca zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra RCK pod dyrekcją Henryka Krótkiego. Muzycy zabiorą Państwa w podróż zarówno po klasyce, jak i muzyce rozrywkowej, od Bacha po Beatelsów.

W ostatnią niedzielę lipca (29.07) zapraszamy również do Parku Roth, tym razem na koncert wokalistów z klasy śpiewu Tomasza Jedza oraz Żeńskiej Orkiestry RCK. Akompaniować im będzie na pianinie Tomasz Behra.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. Serdecznie zapraszamy!

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza też na swoją stronę internetową: www.rck.com.pl oraz swój profil na Facebooku.

Fot. materiały RCK

publ. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here