Krzyżanowicka policja szuka sprawców kradzieży rozbójniczej. Publikuje ich wizerunek

Krzyżanowice: Policja szuka świadków kradzieży rozbójniczej

Jeśli możecie pomóc w ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn, stróże prawa proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Krzyżanowicach.

24 czerwca br., ok. godz. 1:20, w Krzyżanowicach w rejonie ulicy Tworkowskiej doszło do kradzieży rozbójniczej – poszkodowany w zdarzeniu mężczyzna stracił telefon komórkowy o wartości 1600 zł.

- reklama -

W toku prowadzonego postępowania został zabezpieczony zapis z monitoringu, obejmujący miejsce zdarzenia, na którym widoczni są dwaj sprawcy (młodzi mężczyźni). Dotychczasowe czynności śledcze nie doprowadziły jednak do ustalenia ich tożsamości, dlatego policja prosi o pomoc.

– Załączamy zdjęcia z ich wizerunkiem i prosimy osoby, które rozpoznają sprawców, o kontakt z Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżanowicach nadkom. Danielem Wallach pod numerem telefonu 32 467 66 11, mail: [email protected] informują mundurowi.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, mogą się również skontaktować z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, pod numerami tel.: 32 459 42 00, 32 459 42 55.

Policjanci gwarantują anonimowość.

publ. /k/
Fot. KPP Racibórz

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj