Mundurowi o bezpiecznym odpoczynku

0
Dzielnicowy i profilaktyk na wakacyjnej wizycie w Krowiarkach
Lato to czas kampanii informacyjnych mówiących o bezpieczeństwie w czasie wakacji.

Dzielnicowy i profilaktyk spotkali się z uczniami SP w Krowiarkach. Podczas wakacyjnej wizyty przekazali cenne informacje dotyczące tego, jak bezpiecznie korzystać z letnich atrakcji.

Wakacje dla raciborskich stróży prawa to czas intensywnej pracy, który wykorzystują na prowadzenie licznych prelekcji, akcji i kampanii informacyjnych mówiących o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Biorą także udział w imprezach profilaktycznych organizowanych na terenie Raciborza i powiatu raciborskiego, przekazując cenne informacje dotyczące tego, jak bezpiecznie korzystać z letnich atrakcji. Wszystko po to, aby czas letniego wypoczynku dla wszystkich upłynął bezpiecznie i pozostawił po sobie tylko przyjemne wspomnienia.

- reklama -

Dzielnicowy i profilaktyk na wakacyjnej wizycie w Krowiarkach

Wczoraj mundurowi zawitali do Szkoły Podstawowej w Krowiarkach, gdzie uczniowie spędzają letni wypoczynek. W czasie spotkania dzielnicowy i profilaktyk omówili zagadnienia związane z bezpiecznym wypoczynkiem. Treści teoretyczne uzupełniali przykładami niebezpiecznych zachowań młodzieży i dorosłych, które znają z codziennej służby. Informacje te są ważne z uwagi na trwające wakacje, w czasie których młodzież mając dużo wolnego czasu nie zawsze spędza go w sposób konstruktywny. Ponadto mundurowi omówili zagadnienia związane z cyberprzestępczością i narkotykami. W drugiej części spotkania policjanci rozdali elementy odblaskowe w ramach prowadzonej kampanii ,,Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” która realizowana jest pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

oprac./A/

fot. Śląska.policja.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here